Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Kębłowo – Oferty sprzedaży i najmu domów na Kaszubach

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom w malowniczej miejscowości - 120 m - Kębłowo (miejsce z którego nie chce się wyjeżdżać) - 860 000 zł. Szukasz domu w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dom wolnostojący/ 5 pokoi/ Kębłowo, gm. Luzino Szukasz domu dla rodziny, który daje przestrzeń, solidną konstrukcję i możliwości dalszej aranżacji? Ta nieruchomość w Kębłowie to.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł132 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej przy ul. Diamentowej w Kębłowie, dla którego prowadzona jest odrębna księga wieczysta. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko W global property Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kębłowa (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

695 000 zł116,95 m² 5 942,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki nowej Drodze Kaszubskiej. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł127,80 m² 5 242,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania, wykończone w standardzie deweloperskim. Nieruchomości zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł129,80 m² 6 933,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: przestronny i funkcjonalny układ Duży ogród Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł123,34 m² 5 667,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom bliźniak W strzebielinie koło kębłowa Na sprzedaż dom bliźniak 5-pokojowy, z garażem, o powierzchni całkowitej 155 m2. Jeśli szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kębłowie! Oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125,42 m2, położone na działkach o powierzchni 269 m2 w Kębłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom bliżniak W kębłowie koło luzina Na sprzedaż bliźniak 5 pokojowy z garażem i zadaszonym miejscem postojowym. Jeśli szukasz domu dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł221,70 m² 5 818,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Nowa oferta W naszym biurze Sprzedam nowy dom parterowy z dwustanowiskowym garażem i pięknym słonecznym ogrodem. Jeśli szukasz dużego domu dla swojej rodziny z dala od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny w spokojnej okolicy, która zapewnia wytchnienie od miejskiego zgiełku? Z przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący dom w Kębłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł125,80 m² 10 325,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Dom wolnostojący Z garażem, duża działka 1258m2 lokalizacja Nieruchomość położona w Kębłowie przy ul. Wybickiego, gmina Luzino. Nieruchomość położona jest w pięknej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł139,10 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko W naszym biurze - Na sprzedaż Bliźniak - wydanie od zaraz Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M : Dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł151 m² 13 841,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 165 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, na dużej ponad hektarowej działce (11 165m2 - teren oznaczony symbolem U,P - tereny zabudowy usługowej, produkcji, rzemiosła, składów i magazynów),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł139,10 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko W naszym biurze Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M : Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferujemy do sprzedaży lokale mieszkalne w miejscowości Kębłowo przy ulicy Borówkowej 23. Nieruchomość składa się z trzech budynków jednorodzinnych, dwulokalowych o powierzchni 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż duży dom w Kębłowie atuty nieruchomości: możliwość wydzielenia samodzielnego lokalu mieszkalnego, bardzo niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł271 m² 8 487,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Atuty: - dom dwu piętrowy z dużą piwnicą. - przepiękny ogród z licznymi nasadzeniami, rzeźbami, strefą wypoczynkową oraz oczkiem wodnym. - lokalizacja zapewnia prywatność, z ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

550 000 zł95,91 m² 5 734,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowoczesny segment z garażem w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w Kochanowie blisko lasu! 0% prowizji od Kupującego, 0% podatku pcc! Kolejna inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 900 zł155,18 m² 6 379,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wyjątkowej nieruchomości, innej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł130,50 m² 4 819,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

O % pcc, 0% prowizji- nieruchomość po odbiorach, gotowa do sprzedaży! lokal mieszkalny W budynku dwulokalowym Kębłowo - Komfort, oszczędność i Ekologia! Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł130,29 m² 5 833,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dużym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 030 000 zł170,50 m² 6 041,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Długiej w Luzinie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 170.5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

1 439 000 zł209,17 m² 6 879,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom W zacisznej okolicy | luzino Luzino, położone pomiędzy Trójmiejskim a Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym, to miejsce, które pozwala żyć w rytmie natury, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

1 070 000 zł139 m² 7 697,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2022 roku, położony w spokojnej części Luzina. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

890 000 zł73,60 m² 12 092,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

> nowoczesny, całkowicie wykończony dom wolnostojący stanowiący doskonałą propozycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokój < przedmiotem oferty jest nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

599 000 zł95,41 m² 6 278,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 95,41 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 95,41 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

545 000 zł97,05 m² 5 615,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:74 m²

Bud.1 lokal 1 Przepięknie położone w otoczeniu lasów i zieleni Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej, kameralnej inwestycji, składającej się z zaledwie 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

569 000 zł95,12 m² 5 981,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Nowoczesne osiedle w Gościcinie. Budynki jednorodzinne z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym z nich. Etap I. - wyprzedany. Etap II - wyprzedany. Etap III - wyprzedany Etap IV -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

645 000 zł122,81 m² 5 252,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny bliźniak | Gościcino | 105 m + ogród Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105,27 m , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

1 599 000 zł336,53 m² 4 751,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Oferta wyłącznie W pepper house! Dom, który na siebie zarabia. Komfort dla rodziny + przestrzeń na biznes Szukasz nieruchomości, która łączy wygodne życie, prywatność i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

827 000 zł215 m² 3 846,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gościcinie, przy ulicy Słonecznej, w gminie Wejherowo, w powiecie wejherowskim, o powierzchni użytkowej 165 m2 a całkowitej 215 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

Rynek pierwotny

820 000 zł171,25 m² 4 788,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta W naszym biurze U W A G A - dom jest wybudowany w Kębłowie koło Gościcina. Na sprzedaż bliźniak 5-pokojowy z garażem, na działce z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +4 km

999 000 zł238 m² 4 197,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni działki ok. 2152 m2, położona w miejscowości Góra, w sąsiedztwie Orla i Bolszewa. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +5 km

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +5 km

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłacznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż mały dom 4 pokojowy o powierzchni użytkowej 120 m2, stan do częściowego remontu. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +5 km

Rynek pierwotny

550 000 zł71,62 m² 7 679,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

NA sprzedaż jeden Z 4 domów ( lokali mieszkalnych W bydynku wielorodzinnym ) Świetna propozycja dla osób szukających swojego ' kawałka świata ' w przyzwoitej cenie. Przykładowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kębłowo +5 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij