Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kębłowo

Kębłowo, pomorskie

  • 695 000 zł
  • 116,95 m²
  • 5 942,71 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Sasiak

Skontaktuj się

Dom Kębłowo

Kębłowo, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

695 000 zł

116,95 m²

5 942,71 zł/m²

Dom Kębłowo

Zaktualizowane: 13 maja 2026

695 000 zł 116,95 m² 5 942,71 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
550 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

550 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 695 000 zł (5 942,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 116,95 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 550 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DH563235

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki nowej Drodze Kaszubskiej. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, a stacja PKP Luzino oddalona jest o około 3 km.

Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej realizowane według projektu Dom pod Miłorzębem 21 (GR2) o powierzchni całkowitej 160 m² usytuowane są na działkach z ogrodem o powierzchni około 450 m². (...)

Agent

Kacper Sasiak

668 691...

668 691 800

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper Sasiak

668 691...