Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Rolnicza

Rolnicza, Kębłowo, pomorskie

  • 670 000 zł
  • 127,80 m²
  • 5 242,57 zł/m²

Zdjęcie

Karol Bielicki

Skontaktuj się

Dom, ul. Rolnicza

Rolnicza, Kębłowo, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

670 000 zł

127,80 m²

5 242,57 zł/m²

Dom, ul. Rolnicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

670 000 zł 127,80 m² 5 242,57 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
248 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

248 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (5 242,57 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Kębłowo)
  • Charakterystyka domu 127,80 m² (124,26 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 248 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania, wykończone w standardzie deweloperskim. Nieruchomości zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia - funkcjonalny układ pomieszczeń, wysoka jakość materiałów oraz dodatkowa przestrzeń do przechowywania na poddaszu. (...)

Agent

Karol Bielicki

510 623...

510 623 647

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 623...

510 623 647

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość